Site Haritası | Sıkça Sorulan Sorular | Ortaklar ve Destekleyenler  Water Expo & Fair  Foire et Expo de l'eau  Fuarlar ve Sergiler 
   
   
Forum Hakkında
Tematik Süreç
Siyasi Süreç
Bölgesel Süreç
Temel Gruplar
Hazırlık Süreçleri
Forum Programı
Sessions
Yan Etkinlikler
High Level Panels
Fuarlar ve Sergiler
Children's Forum
Youth Forum
Campaign Posters
Speakers' Corner
Water & Film Events
Kültür/Sanat
Ödüller
Yeşil Forum İnsiyatifi
- Forum Evaluation
Basın Odası
Kütüphane
Lojistik Bilgiler
Sponsorlar
Haberler
6th World Water Forum
WWF5 Ana Sayfa  > Forum Programı > Fuarlar ve Sergiler
 

Fuarlar ve Sergiler

Dünya Su Sergisi

Dünya Su Sergisi hizmetlerini, ürünlerini, faaliyetlerini ve çalışmalarını sergilemek isteyen suyla ilgili şirketlerin katılması nedeniyle kapsamlı bir alan olacaktır. Bu sergi, su girişimciliğinin ifade edilmesine olanak sağlamayı amaçlamaktadır ve yeni su teknolojilerinin arzı ile talebi arasında köprü işlevi görmektedir.

Dünya Su Sergisi'nde bulunan şirketler atık su arıtımı, sanitasyon, tarım ve başka birçok konuda suyla ilgili faaliyetlerini sunarlar. Bu sergi bütün dünyadan su konusunda yetkili birçok kamu kurumundan ve şirketlerden önemli karar vericileri biraraya getirecek ve böylece yeni iş olanakları için mükemmel fırsatlar sunacaktır.

Sergi, pazardaki olanaklarınıza katkıda bulunacak ve potansiyel yeni müşteri tabanına erişimin yanı sıra organizasyon boyunca yeni bağlantıların oluşturulması için avantajlı bir ortam sağlayacaktır.


Su Fuarı

Su Fuarı, suyla ilgili konularda farklı türden kültürel, sosyal ve eğitim faaliyetlerinin sunumuna açık olacaktır.

Su Fuarı için bir festival havası yaratmaya çalışan çok paydaşlı faaliyetler arasında “Afiş Sergisi”, “Uluslararası Su ve Film Etkinlikleri”, “Küresel Su Eğitim Köyü”, “Öğrenme Merkezi”, bağlantı kurma alanları, yan etkinlikler, suyla ilgili performanslar, fotoğraf sergisi ve su temalarıyla ilgili etnik gösteriler bulunmaktadır.

Su Fuarı kuruluşunuzun çalışması, projeleri ve uzmanlığı için size geniş bir kitleyle paylaşılacak fırsatlar yaratacaktır. 

 

 

Dünya Su Sergisi ve Fuarı Yerleşim Planını inceleyebilirsiniz.

 

 

     

Sergi Dökümanları