Site Haritası | Sıkça Sorulan Sorular | Ortaklar ve Destekleyenler  Side Events  Évènements parallèles   Yan Etkinlikler 
   
   
Forum Hakkında
Tematik Süreç
Siyasi Süreç
Bölgesel Süreç
Temel Gruplar
Hazırlık Süreçleri
Forum Programı
Sessions
Yan Etkinlikler
High Level Panels
Fuarlar ve Sergiler
Children's Forum
Youth Forum
Campaign Posters
Speakers' Corner
Water & Film Events
Kültür/Sanat
Ödüller
Yeşil Forum İnsiyatifi
- Forum Evaluation
Basın Odası
Kütüphane
Lojistik Bilgiler
Sponsorlar
Haberler
6th World Water Forum
WWF5 Ana Sayfa  > Forum Programı > Yan Etkinlikler
 

Yan Etkinlikler

Yan Etkinlik Programı Sayfamıza Eklendi!

Forum oturumlarına eşzamanlı olarak, oturumlar arasında ya da sonrasında düzenlenecek yan etkinlikler, oturumlarda yeterince kapsanmayan konular üzerine Forum katılımcılarına serbest bir biçimde tartışma olanağı sağlayacak resmi olmayan toplantılardır. Tüm katılımcılara açık olan yan etkinlikler, organizasyonların en son projelerini ve aktivitelerini tanıtabilmeleri ve ilgili diğer kişi ve organizasyonlarla ilişki kurabilmeleri için eşsiz platformlardır. Yan etkinlikler kokteyl ya da resepsiyon gibi sosyal toplantılar şeklinde de düzenlenebilirler. Tüm sivil toplum örgütleri, hükümetler, özel şirketler ve diğer katılımcılar 5. Dünya Su Forumu’nda yan etkinlik düzenlemeye davetlidirler. Lütfen bu konudaki bilgi notunu okuyunuz.


Yan Etkinlikler için başvuru süreci kapanmıştır.


Forum Haftasında yan etkinlik düzenlemek için başvuran herkese teşekkür ederiz. Yoğun talep ve sınırlı kapasitede yer olduğundan dolayı, toplam 180 başvurudan sadece 105 tanesi onaylanmış ve programa dahil edilmiştir. Yan Etkinlikler programının tamamını görebilirsiniz.Yan etkinlikler hakkında daha fazla bilgi ve sorularınız için İdil Yılmaz’a ulaşabilirsiniz.